Wśród wielofunkcyjnych drukarek Canon świetnym produktem jest model Canon pixma ts3150 z tej samej linii co Canon Pixma MG2550S. Oprócz drukowania umożliwia wykonywanie drobnych prac przydatnych do potrzeb domowych takich jak możliwość kopiowania i skanowania dokumentów. Dla drukarki Canon pixma ts3150 tusze stanowią nieodłączny element pozwalający na pełne zadowolenie z produktu.

Tusz do drukarki Canon pixma ts3150 – jak uniknąć błędów przed zakupem

Drukarka Canon pixma ts3150 prostokątny kształt w czarnym kolorze i jest dość kompaktowa, a jej idealne miejsce do użytkowania znajduje się w prywatnych domach. Jest wyposażona w łączność Wi-Fi, dzięki której można ja podłączyć do komputera lub różnych urządzeń, takich jak smartfony i aparaty cyfrowe wyposażone w Wi-Fi. Dzięki temu w prosty sposób możesz drukować bezpośrednio z tych urządzeń.

Tusz do drukarki Canon ts3150 – charakterystyka produktu

Rozdzielczość druku to 4800 x 1200 dpi i posiada dwa rodzaje wkładów: czarny i kolorowy. Format tuszu do drukarek Canon jest zarówno standardowy, jak i XL. W pierwszym przypadku będziesz mieć wydajność 180 stron w czerni i w kolorze, natomiast w drugim przypadku wydrukujesz 400 stron w czerni i 300 stron w kolorze. Szybkość kopiowania wynosi około 27 sekund na arkusz i można wykonać do 21 kopii wielokrotnych.

Drukarka Canon pixma ts3150 może wykonać wydruk w formacie A4 oraz A5. Skanuje również w kolorze. Podajnik papieru może pomieścić nawet do 60 arkuszy czystego papieru.

 

Canon pixma ts3150 to dobra drukarka wielofunkcyjna do użytku domowego. Oprócz drukowania umożliwia wykonywanie kopii i skanowanie niektórych dokumentów. Tusz Canon pixma ts3150 jest dostępny bez żadnych problemów. Jego zakup pozwala cieszyć się nie tylko dobrą jakością wydruku, ale również oszczędnością pieniędzy.