Kobieta w podróżySzykując się do wyjazdu: obojętnie czy lecimy samolotem do innego miasta w Polsce czy płyniemy statkiem na drugi koniec świata, musimy się odpowiednio spakować. Tylko jak spakować całą zawartość naszej szafy do małej walizki?
Przede wszystkim, zastanówmy się jaki charakter ma nasz wyjazd? Na wizytę u cioci nie musimy zabierać garsonki i eleganckich półbutów na wysokim w obcasie, przydadzą się za to wygodne spodnie i swobodna bluzka. Rozdzielny przygotowane rzeczy na dwie starty: absolutnie konieczne i przydatne lub takie, które chcemy mieć ze sobą na wszelki wypadek. Do torby pierwszeństwo mają te, które znalazły się w pierwszej grupie.
Oszczędność miejsca to jedna sprawa, ale nie zapomnij o tych wszystkich małych rzeczach, które używasz na co dzień – bez ulubionej szminki czy wygodnej piżamy nie będziesz czuła się komfortowo. Żeby niczego nie przeoczyć po wstaniu rano zapisuj na kartce nazwy wszystkich rzeczy, których używasz i kontynuuj to do samego wieczora. W ten sposób unikniesz rozczarowań w trakcie podróży.

  Grecja oczami turysty