• Tanie noclegi w Polsce.

    Tanie noclegi w Polsce.

    Polska słynie z wielu przepięknych miejsc wartych zobaczenia. Jako jeden z nielicznych europejskich krajów ma jednocześnie dostęp do gór i morza. Otaczają ja przepiękne tereny górskie, mazurskie, pełne jezior, bieszczadzkie lasy, czy nadmorskie wydmy. Wiele turystów, nawet z za granicy przybywa, aby cieszyć oko urokliwymi terenami. Co jednak z noclegiem? Kompleksy hotelowe zazwyczaj są usytuowane …

Turystyka rowerowa

Turystyka rowerowa zyskuje sobie w Polsce coraz większe rzesze entuzjastów. Nic dziwnego, jest to wygodne, tanie i bardzo zdrowe, ale również męczące i wymagające dobrej kondycji.
Dzięki podróżowaniu rowerem oszczędzamy na eksploatacji samochodu i kosztach paliwa. Możemy też zatrzymywać się na noclegi na polach namiotowych, zamiast płacić za hotel. Jesteśmy też bardzo mobilni i co dziennie możemy nocować w nowym miejscu.
Do takiej wyprawy trzeba się jednak odpowiednio przygotować. Przede wszystkim nasz bagaż ograniczamy do minimum. Zabieramy szybkoschnące ubrania i pakujemy je w specjalne torby do przewożenia rowerem. Możemy też kupić sobie specjalna przyczepę do roweru. Przygotowujemy się na różnorodną pogodę: zabieramy nakrycie głowy i kremy z filtrem na wypadek upałów i kurtkę przeciwdeszczową, którą założymy w czasie burzy. Starannie planujemy trasy, żeby mieć się gdzie zatrzymać każdego dnia. Na każdym odcinku trasy musimy też mieć przy sobie świeżą wodę i opatrunki, na wypadek gdyby nam lub komuś innemu przytrafił się wypadek.

Comments are closed.