• pensjonat, restuaracja hotel Żółty Domek, 78-400 Szczecinek
  • Udajemy się do ciepłych krajów

    Udajemy się do ciepłych krajów

    Wielu ludzi nie lubi okresu zimowego i marzy w tych miesiącach o ciepłych krajach. Wyjściem z tej sytuacji może okazać się wakacyjny turnus zimowy. Gdzie, więc wyjechać? Niestety Polska w tym czasie okazuje się być niezbyt przyjazna dla kochających gorąco turystów. Nawet w Chorwacji w ciągu lata upalnej nie zaznamy w miesiącach zimowych dużych temperatur. …

Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń

Wielu z nas chciałoby wybrać się w piękną egzotyczną wyprawę swoich marzeń, ale nie każdego na to stać. No bo w końcu czy warto zrezygnować z kupna nowej pralki lub lodówki na rzecz dwutygodniowych wczasów?
Możemy jednak zaplanować nasze wakacji tak, by zrealizować oba marzenia i nie przepłacać za wyjazd. Przede wszystkim, znacznie obniżymy koszty jeżeli nie skorzystamy z oferty biura podróży, które zazwyczaj rezerwują dla swoich klientów miejsca w luksusowych hotelach. Pięciogwiazdkowa obsługa, kilka basenów do wyboru i wyżywienie typu allinclusive z pewnością brzmią miło, ale chyba nie ma sensu lecieć na drugi koniec świata, by przez dwa tygodnie nie ruszać się z hotelu.
Zamiast luksusowego hotelu zdecydujmy się na mały pensjonat i żywmy się lokalnym jedzeniem – wtedy będziemy mieli pewność, że naprawdę poznaliśmy życie w danym miejscu. Do biura podróży możemy za to wybrać się po bilet samolotowy – możliwe, że w locie czarterowym zostały jakieś miejsca, które biuro chętnie odsprzeda.

Comments are closed.