• Dobry podkład pod makijaż

    Dobry podkład pod makijaż

    Każda kobieta chciałaby posiadać najlepszy podkład pod makijaż. Dlatego wiele kobiet przed dokonaniem zakupu podkładu pod makijaż stara się zdobyć jak największą ilość informacji na temat jego producenta i znaleźć najlepszą dla siebie ofertę sprzedażową. Dzięki temu wszystkie panie mają pewność, że kupowany przez nie podkład jest naprawdę najlepszym podkładem spośród wszystkich dostępnych na rynku. …

Atrakcyjne dłonie – jak osiągnąć taki efekt?

Piękne dłonie, to przede wszystkim zadbane dłonie. Co to oznacza w praktyce?

Nierzadko zdarza się, że nasze dłonie są spękane i suche. To najczęściej występujące problemy ze skórą w tych partiach ciała. Niekiedy tendencję do szorstkich dłoni mogą być dziedziczne, ale znacznie częściej wynikają z niewłaściwego dbania o nie. Jeżeli używamy na bieżąco głównie zimną wodę, stosujemy detergenty bez zabezpieczenia w postaci rękawiczek, narażamy dłonie na brak osłony zimą i nie stosujemy żadnych preparatów ochronnych w postaci kremów do rąk, możemy spodziewać się, że wcześniej czy później nasze dłonie staną się szorstkie, spękane i zgrubiałe.

W przypadku dłoni ważne jest również to, jak dbamy o paznokcie. Często ich stan może wskazywać na niedobory, występowanie konkretnych chorób, czy niewłaściwą dietę. Tak jest między innymi wówczas, gdy zbyt szybko łamią się, mają zbyt intensywne zabarwienie lub z kolei są zbyt blade, bądź występują na nich plamy. Warto więc przyjrzeć się swoim paznokciom i odpowiednio o nie dbać. Dziś na rynku dostępne są różnego rodzaju preparaty mające na celu wzmocnić płytkę paznokcia i zabezpieczyć ją przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Aby upiększyć dłonie możemy stosować oprócz produktów pielęgnacyjnych również różne dodatki. Atrakcyjne lakiery do paznokci i top coat (http://pl.rimmellondon.com/produkty/paznokcie/super-gel-top-coat ) dla wzmocnienia efektu, to świetny sposób, aby nasze dłonie nabrały wyrazu. Dodatki w formie biżuterii, takie jak pierścionki czy bransoletki i zegarki również przykuwają oko, dlatego warto je stosować, aby podkreślić piękne dłonie.

Comments are closed.